Ustájení

Více o našem ustájení se dočtete v člnánku 

ZDE

 

 

 

volné ustájení

 

Pro Vaše čtyřnohé miláčky nabízíme venkovní ustájení s celodenním přístupem do velké stáje i na pastviny. Koně mají neomezený přístup k senu i vodě.  Ke každému koni přistupujeme individuálně. Pravidelně k nám dojíždí kopytář i kovář. V létě je možnost sprchování koní v areálu a plavení koní v nedalekém rybníku. Krmení jádrem po domluvě 1-3x denně (oves a minerální liz v ceně).
Toto ustájení je vhodné pro všechny věkové kategorie. V ceně je zahrnuto používání  jízdárny se skokovým materiálem, kruhové ohrady a vytápěného zázemí. Cena 4500- kč .

                               

 boxové ustájení


K dispozici máme  boxy o velikosti 3,5 x 4 m s možností vlastního paddocku(pastviny)navazující přímo na box . Každý box je vybaven nezámrnou hladinovou napáječkou, mineralnim lizem, rohovým žlabem a kouřovým čidlem napojeným na PCO. Stlát je možno pilinami nebo slámou. Krmení jádrem po domluvě 1-3x denně.V ceně je zahrnuto používání jízdárny se skokovým materiálem, kruhové ohrady a zázemí. Do ustájení přijímáme také hřebce. Cena 4500,- kč včetně DPH.